AVON обсъждане на продукти за клиенти- 2

  • 46 966
  • 691
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Старата тема

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:

    * Да сте писали поне в две поредни теми в темата за представители, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
    * Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..

    * Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!


А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Айтос
*Роска*

Благоевград
ksiush

Бургас
bradata
Belle Fleur
*Poli*            -Славейков

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник" 
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
Gabonchi                     кв.Левски
shhht.secret

В. Търново
Severus

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
Mari^

Дупница
bebe_27

Копривщица
mariadg1

Монтана
idealnolo6a

Перник
GarJeto   


Плевен
Patenceto84   
cveteto_2009
meggylo

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
lindichka                   - Център
     
Русе
   *Elina*
berinda
маякуб

Сливен
slavena80

София
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
Daao           - Овча Купел, Павлово,Манастирски ливади , Бъкстоун, Суходол, Красна поляна , Красно село , Горна баня 
mimeime         - около кино Арена (запад)
Monadirs     -Люлин, Лозенец
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
seilar            -Окръжна болница, МУСАГЕНИЦА
TASS            - Бизнес парк София - Младост 4
vitca                - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър.Може и за Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
ASTILLA       - Банишора и Надежда

Стара Загора
sisi_91

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

Daao   - София   
TASS - София       
   tzvety roussimova - София   
valo - София 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 914
Eй, доживях и аз да съм първа.  Party

Мен ме интересува чрната чанта Darcy - не е ли много дълбока дръжката и да изглежда смешна??? Че ми трябва спортно елегантна, а тя изглежда такава с тези капси. Гледах снимки в руския форум, но ми трябва и мнение.  Thinking

# 2
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Включвам с ес положителен отзив за парфюмът Rare Gold, който ще се появи в следващата кампания. Страхотен е. Нежен и сравнително траен.

# 3
  • Мнения: 14
момичета, как е розовият серум за растеж на ноктите?

# 4
  • София
  • Мнения: 746
И аз това се питах,на снимката в каталога добре изглежда Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз тук, мерси за темата   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 914
Каква е разликата между двата крема за ръце с минерали на стр. 153 (номер 3 и 4)? Поне по аромат различават ли се?

# 7
  • Мнения: 14
Каква е разликата между двата крема за ръце с минерали на стр. 153 (номер 3 и 4)? Поне по аромат различават ли се?

3 блести и е по- мазен

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Eй, доживях и аз да съм първа.  Party

Мен ме интересува чрната чанта Darcy - не е ли много дълбока дръжката и да изглежда смешна??? Че ми трябва спортно елегантна, а тя изглежда такава с тези капси. Гледах снимки в руския форум, но ми трябва и мнение.  Thinking

Имах я поръчана и е адски симпатична чантата - мека кожа, стои сладко и дупката под дръжката не е толкова огромна колкото изглежда при рускините. Ще видя дали нямам снимка да ви сложа Peace

Ето:

 

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 20:22 от bradata

# 9
  • Мнения: 79
Момичета, не знам дали е говорено вече за Always от трилогията парфюми, но бихте ли споделили пак...мисля да си го поръчвам...благодаря:)Simple Smile Wink

# 10
  • Мнения: 4 428
Да се разпиша и аз в новата тема   bouquet

Аз съм вече в очакване на следващата кампания, защото много с харесах някои от комплектите бижута  Flutter

Включвам с ес положителен отзив за парфюмът Rare Gold, който ще се появи в следващата кампания. Страхотен е. Нежен и сравнително траен.

Ще го видим как е. Искам точно някакъв нежен парфюм да си взема  Peace

# 11
  • Мнения: 13 809
Момичета, не знам дали е говорено вече за Always от трилогията парфюми, но бихте ли споделили пак...мисля да си го поръчвам...благодаря:)Simple Smile Wink

от тези по 50 мл най хубав според много от нас е Today TTA, Tomorrow е винаги на второ място и  Always има най-малко поддръжници. От тези по 30 мл и Даймънд и Голд са много хубави. По мое лично мнение Даймънд е най-сполучлив от серията ТТА за момента но аромата е малко по студен ако мога така да го опиша. Голда е с чудесен ванилово шоколадов аромат, доста по сладък но не прекалено ...

# 12
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз пък съм от феновете на Always. Много траен и страхотен за мен парфюм, но все не се наканям да си го поръчам! Laughing

# 13
  • Мнения: 1 174
Eй, доживях и аз да съм първа.  Party

Мен ме интересува чрната чанта Darcy - не е ли много дълбока дръжката и да изглежда смешна??? Че ми трябва спортно елегантна, а тя изглежда такава с тези капси. Гледах снимки в руския форум, но ми трябва и мнение.  Thinking

Имах я поръчана и е адски симпатична чантата - мека кожа, стои сладко и дупката под дръжката не е толкова огромна колкото изглежда при рускините. Ще видя дали нямам снимка да ви сложа Peace

Ето:

 

И аз потвърждавам, че чантата е хубава и изглежда точно спортно-елегантно  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 5 193
Eй, доживях и аз да съм първа.  Party

Мен ме интересува чрната чанта Darcy - не е ли много дълбока дръжката и да изглежда смешна??? Че ми трябва спортно елегантна, а тя изглежда такава с тези капси. Гледах снимки в руския форум, но ми трябва и мнение.  Thinking

Имах я поръчана и е адски симпатична чантата - мека кожа, стои сладко и дупката под дръжката не е толкова огромна колкото изглежда при рускините. Ще видя дали нямам снимка да ви сложа Peace

Ето:

 
Чантето изглежда наистина много хубаво.  Peace Брадичке, мерси за снимката.  Hug И аз се замислих за нея.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт